Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Dzisiaj:140
Wczoraj:213
W tym miesiącu:3828
W poprzednim miesiącu:5236
Łącznie:112642

Beiersdorf Speziale 2016

b_160_100_16777215_00_images_stories_2016_Beiersdorf2016_2.jpgBeiersdorf Speziale 2016 za nami. W dniach 15-16 lipca gościliśmy na zawodach u naszych przyjaciół z Beiersdorf. 

16 lipca odbywały się tam kolejne już zawody pod nazwą Beiersdorf Speziale. I tym razem wystawiliśmy naszą drużynę. Tytułu mistrzów bronili gospodarze, strażacy z FF Beiersdorf. 

Zawody rozpoczęły się w sobotnie popołudnie o 15 startem gospodarzy. Już ich wynik pokazywał, że rywalizacja będzie ostra.

Jak się okazało, kilka drużyn miało problemy z ukończeniem zadania, za to nam poszło bardzo dobrze i przez dłuższy czas utrzymywaliśmy drugie miejsce. Ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce a mistrzem, drugi rok z rzędu, zostali ponownie strażacy z FF Beiersdorf czego serdecznie im gratulowaliśmy.

Zadanie dla każdej z drużyn obejmowało: opłynięcie stawu łodzią omijając boje, przejście krótkiego odcinka w 4-osobowych nartach, wbicie gwoździa "krzywym" młotkiem, dobieg do podestu i budowa linii ssawnej, linii głównej oraz 3 linii gaśniczych, przy czym po drodze trzeba było pokonać przeszkodę terenową w postaci stosu ze snopów słomy. 

Po ukończeniu zawodów obyła się tradycyjna biesiada w remizie, na której prowadzona była również loteria fantowa. 

Bardzo serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom z Beiersdorf za zaproszenie, jak zawsze świetną atmosferę i zabawę, i do zobaczenia we wrześniu na zawodach w gminie Pakosławice.

Foto: Piotr Ksiądzyna

Więcej zdjęć w Galerii: Zawody