Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Dzisiaj:139
Wczoraj:213
W tym miesiącu:3827
W poprzednim miesiącu:5236
Łącznie:112641

II Noworoczne Spotkanie pod Siatką

b_160_100_16777215_00_images_stories_2017_16602729_1201168170000620_7238406666543714132_n.jpg4 lutego w hali Gimnazjum w Pakosławicach odbyło się II Noworoczne spotkanie pod siatką. Ideą tego spotkania jest głównie integracja i dobra zabawa. I tym razem nie było inaczej.

W hali pojawiły się drużyny wystawione przez jednostki OSP z terenu naszej gminy, drużyna złożona z naszych samorządowców i nauczycieli naszych szkół, a także drużyna naszych gości złożona ze strażaków z Jasienicy Dolnej i ich przyjaciół. Mecze rozgrywane systemem "każdy z każdym" od samego początku wzbudzały wiele emocji i radości.

Wszystkie drużyny zaprezentowały bardzo dobry poziom co spodobało się ludziom przybyłym na naszą halę. Naszą drużynę tworzyli: Rafał Smoter, Tomek Lech, Dawid Grabowski, Paweł Maćków, Piotrek Falkiewicz, Michał Kropielnicki i Piotrek Ksiądzyna. Niestety kontuzje mocno ograniczyły nasz skład.

 

W pierwszym meczu mierzyliśmy się z drużyną naszych gości z Jasienicy Dolnej, którzy prezentowali się świetnie w meczu otwarcia przeciwko UG Pakosławice. Od początku mecz był zacięty, jednakże w końcowych momentach potrafiliśmy odskoczyć naszym kolegom wygrywając 2:0.

Drugi pojedynek stoczyliśmy z kolegami z Rzymian. Mecz dobrej zabawy. Wbrew przypuszczeniom poprzeczka została postawiona wysoko. Wynik 2:0 dla naszej ekipy.

Kolejne spotkanie przeciwko samorządowcom i nauczycielom od samego początku był meczem walki do ostatniej piłki. Każdy set kończył się na przewagi, jednak ostatecznie to my byliśmy górą wygrywając 2:1 to spotkanie.

Dopiero w ostatnim meczu doznaliśmy porażki z ekipą OSP Prusinowice, którzy od początku byli faworytami do zwycięstwa w turnieju. Dużo walki sportowej, ale cały czas z uśmiechem na twarzy. Mecz zakończył się wynikiem 1:2. 

Z 3 zwycięstwami na koncie zajęliśmy pierwsze, przed ekipą z Jasienicy Dolnej, trzecie miejsce zajęła drużyna Urzędu Gminy w Pakosławicach, czwarte miejsce OSP Prusinowice a piąte OSP Rzymiany.

Więcej zdjęć w Galerii: Inne